BELEDİYEMİZDEN ANNELER GÜNÜ’NDE ALKIŞLANACAK HAREKET

BELEDİYEMİZDEN ANNELER GÜNÜ’NDE ALKIŞLANACAK HAREKET
Gümüşhane Belediyesi, seçimin ardından Başkan ve Başkan Yardımcılarına gönderilen tüm tebrik çiçeklerini asıl sahipleri olan annelere ve yaşlılara dağıtarak, Anneler Günü’nde unutamayacakları bir jeste imza attı.  
Gümüşhane Belediyesi Aile ve Yaşam Birimi, Anneler Günü’nde anlamlı bir sosyal sorumluluk çalışması gerçekleştirerek Gümüşhane Belediyesi’ne gönderilen tebrik çiçeklerinin tamamı, asıl sahipleri olan annelere ve yaşlı vatandaşlara dağıtılarak, unutamayacakları bir an yaşamaları sağlandı. 
Anneler Günü’nün sadece kıymetli annelerin değil, yaşlı vatandaşların da hatırlandığı ve değer gördüğü bir gün olması gerektiğini vurgulayan Gümüşhane Belediye Başkanı Vedat Soner Başer, “Belediyemize tebrik amacıyla gönderilen çiçeklerin tamamını, şehrimizde ikamet eden yaşlılarımıza ve annelerimize dağıtarak onların yüzünde bir tebessüm oluşturmak istedik. Annelerimizin ve büyüklerimizin değerini bilmek çok önemli, onları hep hatırlayacağız ve değer vereceğiz. Gümüşhane Belediyesi olarak toplumsal duyarlılığa ve insan odaklı bu tür hizmetlere her zaman devam edeceğiz.” dedi. 
Öte yandan Gümüşhaneli vatandaşlar Gümüşhane Belediyesi tarafından yapılan bu jesti takdirle karşıladı.