BAŞKAN ÇİMEN'DEN RAMAZAN AYI MESAJI

BAŞKAN ÇİMEN'DEN RAMAZAN AYI MESAJI

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Ramazan ayı dolayısıyla yayınladığı mesajda, Ramazan ayının tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlı olmasını diledi.

Başkan Çimen, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının tüm bereketiyle yüreklere mutluluk ve manevi coşkular getirdiğini ifade ederek, mesajında şunları kaydetti:

“Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş” olarak müjdelenen Ramazan'ı Şerif’e kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Ayının siz değerli hemşerilerimize; huzur, sağlık ve bereket getirmesini temenni ederim. Ramazan ayı dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği, kardeşlik duygularının pekiştirildiği günlerdir. Halkımızın bu kutsal ayda yardım yaparak, bağışta bulunarak, dua ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma içinde olacağına inanıyorum. Milletçe zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde belirtilen kurallara riayet ederek bu ayı idrak edeceğiz. İçinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran Ramazan Ayı’nın ülkemiz ve tüm İslam aleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, bu mübarek ayın tüm insanlığa barış, huzur ve hoşgörü getirmesini temenni ederim.”