Bu takside Başkan var!

Bu takside Başkan var!

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, taksi şoförlüğü yaptı.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi seçim çalışmalarına devam eden Başkan Çimen, kent merkezindeki Bayrak taksi durağını ziyaret etti. Burada durak sahibi Mehmet Çubukçu ile bir süre sohbet eden Başkan Çimen daha sonra sürücü koltuğuna geçerek vatandaşlara sürpriz yaptı.

Vatandaşlara taksicilik hizmeti de veren Başkan Çimen, bulundukları adresten alarak gidecekleri noktaya kadar götürdüğü yolculara 5 yıllık görev süresi boyunca yaptığı ve bundan sonraki süreçte de yapacak olduğu projeler hakkında bilgi verdi.

Başkan Çimen, Gümüşhane için daha çok çalışacaklarını ve Gümüşhane’yi daha yaşanılabilir bir kent haline getireceklerini kaydederek, “31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bilindiği gibi Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan 24 Kasım 2018 tarihinde bizi yeniden AK Parti’den Gümüşhane Belediye Başkan adayı olarak açıkladı. O tarihten beri seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamında taksi durağını ziyaret ettik ve vatandaşlarımız taksi hizmeti vermek istedik. Taksimize binen vatandaşlarımızı gidecekleri yerlere bırakırken, hasbihal edip, onların nabzını tuttuk. Çok güzel sohbetlerimiz oldu. Vatandaşlarımız da takside beni görünce şaşırdı. Onların ilgisi ve düşünceleri bizi memnun etti” dedi.

Bayrak taksi durağı şoförleri de Çimen’in ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Belediye Başkanımız sayın Ercan Çimen’in durağımızı ziyaret etmesi ve taksi şoförlüğü yapması bizi memnun etti. Kendisine teşekkür ediyor ve görevinde başarılar diliyoruz” dedi. 

Başkan Çimen’in kullandığı taksiye yolcu olarak binen Adem Koç da teşekkür ederek, “Bizim için aslında çok sürpriz olmadı. İlk gördüğümde şaşkınlığımı gizleyemedim ancak Belediye Başkanımız bizim içimizden birisi. Kendisini hemen hemen her noktada görüyoruz. O bizim içimizden birisi. Bizim için güzel bir anı oldu. Allah kendisinden razı olsun. Biz onun hizmetlerinden memnunuz ve başarılarının devamını diliyoruz” diye konuştu.