Öğrencilerden Başkan Çimen’e ziyaret

Öğrencilerden Başkan Çimen’e ziyaret

Gümüşhane Işıl Sema Doğan İlkokulu öğrencileri, 15-19 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan İlköğretim Haftası nedeniyle Belediye Başkanı Çimen’i ziyaret etti.

Başkan Çimen’i Okul Müdür Vekili Mustafa Demir, Okul öğretmenlerinden Hasan Basri Eleman ve Damla Aksakal ile okul öğrencilerinden Elif Gülcan Doludizgin ve Ali Anıl Demirkiritçi ziyaret ederek Çimen’e bir buket çiçek verdi.

Ziyarette konuşan Çimen, eğitim ve öğretimin sürekli yenilenmeyi ve gelişmeyi zorunlu kılan, her dönemde önceliğini koruyan dinamik bir alan olduğunu belirtti. 

Başkan Çimen, çocuklara ve gençlere yapılan yatırımların geleceğe yatırım olduğunu kaydederek, “Eğitim çağındaki çocuklarımızın ve gençlerimizin, okul öncesinden üniversiteye en iyi koşullarda yetiştirilmeleri, donanımlı, birikimli, dünyayı takip eden, çağımızın yeniliklerine hakim bireyler olarak hayata atılmaları ülkemiz ve yarınlarımız için büyük önem taşımaktadır. 2014-2015 eğitim-öğretim yılında öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak tüm eğitim camiamıza başarılar diliyor, tüm vatandaşlarımı en kalbi duygularla selamlıyorum” diye konuştu. 

Başkan Çimen, ziyaretin anısına öğretmen ve öğrencilere hediye verdi.