İlçelere '15 Temmuz' ziyareti

İlçelere '15 Temmuz' ziyareti

İlçelere '15 Temmuz' ziyareti

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Köse ve Şiran İlçe Kaymakamlarını ziyaret ederek, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimine karşı durmalarından ötürü teşekkür etti.

Beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Fahri Yalçın ile birlikte Köse Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı'yı ve Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün'ü makamında ziyaret eden Başkan Çimen, burada Yazıcı ve Aygün'ü teşekkür ederek 15 Temmuz anısına tablo hediye etti.

Daha sonra Şiran'a giden Başkan Çimen, burada da Kaymakam Murat Özdemir ve Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak'a da tablo hediye etti.

Başkan Çimen, 15 Temmuz günü milletin adeta destan yazdığını ifade ederek, "15 Temmuz'da demokrasimize, milli idaremize hainler tarafından darbe yapılmak istendi. Bu durum karşısında Cumhurbaşkanımız sn Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine 27 gün boyunca meydanlarda demokrasi nöbeti tuttuk. Bu destansı duruş karşısında milletin yanında yer alan ve demokrasi nöbetlerine katılan ilçelerimizdeki Kaymakamlarımıza ve Belediye Başkanlarımıza teşekkür etmek istedik. İlk olarak Köse ve Şiran ilçemize ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. İlk fırsatta da diğer ilçelerimizi gezeceğiz.  Allah, bize bir daha böyle musibetler göstermesin. Bizi vatan, devlet, millet, bayrak, ezan, bağımsızlık  sınavı ile sınav etmesin" dedi.