Başkan Çimen'den Kadir Gecesi Mesajı

Başkan Çimen'den Kadir Gecesi Mesajı

Başkan Çimen'den Kadir Gecesi Mesajı

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayınladı.

Başkan Çimen, evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü, Kadir Gecesine ulaşmış olmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, "Bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi, Yüce Kitabımız Kur´an-ı Kerimin indirilmeye başlandığı gecedir. Hiç şüphesiz bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyamızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için büyük bir fırsattır. Bizleri böylesine şerefli ve mukaddes Kadir Gecesi'ne ulaştıran Rabbimize sonsuz şükürler olsun" dedi.

Kadir Gecesi'nin yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını dilediğini belirten Başkan Çimen, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Milletimizin bu mübarek gecenin feyiz ve bereketinden manen en iyi biçimde yararlanacağına inanıyorum. Bu gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Kadir Gecesi'nin milletimize, İslam alemine, insanlığa, huzur, sağlık ve barış getirmesini diliyorum."