Başkan Çimen, Vali Yavuz ve Memiş'i tebrik etti

Başkan Çimen, Vali Yavuz ve Memiş'i tebrik etti

Başkan Çimen, Vali Yavuz ve Memiş'i tebrik etti

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, son Valiler Kararnamesiyle Trabzon Valiliği'ne atanan Yücel Yavuz'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, Gümüşhane Valiliği görevine atanan Okay Memiş'e başarılar diledi.

Başkan Çimen, Vali Yavuz'un Gümüşhane'deki 2 yıllık görev süresi boyunca güzel hizmetlere imza attığını ifade ederek, "Sayın Valimiz Yavuz'a güzel hizmetlerinden ötürü teşekkür ederim. Sayın Valimizin Gümüşhane ile olan bağının devam edeceğine olan inancım tamdır. Kendisi komşu ilimiz Trabzon'a Vali oldu. Yeni görevinde Vali Yavuz'a başarılar dilerim" dedi.

Gümüşhane Valiliği görevine atanan İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri Okay Memiş'e de hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Çimen, "Yeni Valimiz olan sayın Memiş'e görevinde başarılar diliyorum. Kendisi bölgemizin insanı ve Gümüşhane'miz ile sürekli bağı olan başarılı bir bürokratımız. Milli Savunma Bakanımız Sayın Fikri Işık'ın danışmanlığı görevini de yapan Memiş'in Gümüşhane'mize güzel hizmetler yapacağına inanıyorum" diye konuştu.