Şişme oyun parkuru yoğun ilgi gördü

Şişme oyun parkuru yoğun ilgi gördü

Şişme oyun parkuru yoğun ilgi gördü

Gümüşhane Belediyesi'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklar için kuruduğu şişme oyun parkuru yoğun ilgi gördü.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce Zafer Meydanı'nda kurulan şişme oyun gruplarında eğlenen çocukları ziyaret eden Belediye Başkanı Ercan Çimen, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocukların eğlenebilecekleri şişme oyun parkuru kurduklarını belirtti.

Çocukların mutluluğunun kendilerinin mutluluğu olduğunu ifade eden Başkan Çimen, "Zafer Meydanı'nda kurduğumuz bu oyun grupları ile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız doyasıya eğlendi. Onların mutluluğu ve geleceği için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Burada 7 ayrı oyun gurubu kurarak keyifli vakit geçirmelerini sağladık. Çocuklara hizmet ederek onların utlu olmasını sağlamak bize ayrı bir mutluluk katıyor. Onların çocukluklarını doyasıya yaşamalarını istiyoruz. Bu kapsamda burada çocuklarımız rodeo, zıpzıp, kaydırak, tırmanma duvarı ve bungeerun olmak üzere toplam 7 adet şişme oyun parkuru ve palyaço gösterileri ile eğlendi" dedi.