Başkan Çimen'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek

 Başkan Çimen'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek

Başkan Çimen'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teröre karşı seferberlik çağrısına destek verdi.

Başkan Çimen, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın millete yaptığı çağrının göz ardı edilmemesi gerektiğini kaydederek, "Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısına tam destek veriyoruz" dedi.

Teröre karşı birlik beraberliğe en çok ihtiyaç olunan bir dönemden geçildiğini ifade eden Başkan Çimen, "Bu bağlamda Sayın Cumhurbaşkanımızın teröre karşı seferberlik çağrısına herkesin destek vermesi gerek. Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi bizlere korkmak yaraşmaz, yakışmaz. Korkmadan yılmadan hep birlikte terörün üzerine gideceğiz ve hainlerin kökünü kazıyacağız. Ülkemizin içinde bulunduğu bu hassas dönemde hepimizin üzerine düşen görevleri yapması gerekiyor. Allah'ın izni ile terör örgütlerini ve arkalarındaki güçleri er veya geç hep birlikte hüsrana uğratacağız. Terör üzerinden Türkiye’yi terbiye etmeye çalışanların oyunlarını bozacağız" dedi.

Başkan Çimen, bazı odakların Türkiye’nin üzerinde kara bulutlar gezdirmeye çalıştığını belirterek, "Zor bir dönemden geçiyoruz. Bir çok terör grubu ülkemizi hedef almış bulunuyor. Türkiye’nin bölgesel güç olması istenmiyorlar. Ama bizim bu oyunu bozmamız lazım. Bizim bu süreçten birlik ve beraberlik içerisinde geçmemiz gerekiyor. Allah devletimize zeval vermesin. Nereden saldırırlarsa saldırsınlar dimdik ayakta olacağız. Terör olaylarında şehit olan güvenlik güçlerimize ve sivil vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, meydana gelen terör olaylarını lanetliyorum" diye konuştu.