Başkan Çimen, esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Başkan Çimen, esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Başkan Çimen, esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyor.

Beraberinde Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte otogar ve Daltaban sanayi sitesi ile Atatürk Caddesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ededen Başkan Çimen, ziyaretleri sırasında esnaf ve vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi.

Başkan Çimen, her fırsatta esnaf ve Gümüşhane halkı ile bir araya geldiklerini kaydederek, "Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret etmek bizim için çok büyük bir önem taşıyor. Vatandaşlarımız bizi bu göreve hizmet etmek için getirdi. Bizde hizmetimizi daha etkin şekilde yapabilmek için her fırsatta onların ayağına giderek önerilerini ve taleplerini dinliyoruz. Yapacağımız hizmetleri onların isteklerine göre şekillendiriyoruz” dedi. 

Hizmetlerinin artarak devam edebilmesi için güçlü bir iktidara ihtiyaçlarının olduğunu belirten Başkan Çimen, "AK Parti iktidarının Türkiye ve Gümüşhane için olmazsa olmaz. AK Parti iktidarının ne kadar önemli olduğunu 7 Haziran sonrası herkes gördü. Bizim güçlü olmamız için güçlü bir iktidara ihtiyacımız var. Yatırımlarımızın aksamaması için hemşerimizin dua ve desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.