Cengiz Topel Sokak yenilendi

Cengiz Topel Sokak yenilendi

Cengiz Topel Sokak yenilendi

Gümüşhane'de yıllardır ihmal edilen Cengiz Topel Sokak, Belediye Başkanı Ercan Çimen'in talimatı üzerine tamamen yenilendi.

Mahalle gezileri sırasında Hasanbey Mahallesi Cengiz Topel Sokak'ın yenilenmesini isteyen Başkan Çimen, mahalle sakinleri ile yaptığı görüşme sonrası sokakta çalışma başlattı.

Yapılan çalışmaların ardından Cengiz Topel Sokak'ı daha güzel bir görünüme kavuşturduklarını kaydeden Başkan Çimen, "Hasanbey Mahallemizdeki Cengiz Topel Sokağımızda bugüne kadar hiçbir çalışma yapılmamış. Mahalle gezilerimiz sırasında söz konusu sokağa gelerek yenilenmesini istedik. Mahalle sakinleri ile görüşme yaparak rızalarını aldık. Bazı yerlerde vatandaşlarımızın yerine geçerek sokağa kattık. Sonuç olarak bu sokağımızı güzel bir görünüme kavuşturduk. Hatta burada daha önce araç geçemezdi. Ancak şimdi bir aracın geçmesinin yanı sıra vatandaşlarımız araçlarını bile tek taraflı park eder hale geldi. Vatandaşlarımıza bu sokağı düzenlememizde bizlere göstermiş olduğu ilgiden ötürü teşekkür ediyorum" dedi.