Başkan Çimen, hastaların bayramını kutladı

Başkan Çimen, hastaların bayramını kutladı

Başkan Çimen, hastaların bayramını kutladı

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Ramazan bayramı nedeniyle Gümüşhane Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaların, doktorların, sağlık çalışanlarının ve hasta yakınlarının bayramını kutladı.

Hastalarla tek tek sohbet ederek, Ramazan Bayramı'nı kutlayan Başkan Çimen, hastalara moral verip gönüllerini aldı.

Her fırsatta hastaları ziyaret ettiklerini kaydeden Başkan Çimen, “Bayramların dışında fırsat buldukça hastalarımızı ziyaret ederek onların sorun ve taleplerini dinliyoruz. Hastalar ve kimsesizler bizlere Allah'ın emanetidir. Onların gönlünü almak, hal ve hatırını sormak her birimizin en önemli öncelikleri arasında olmalıdır. Yaptığımız ziyaretlerle onların yalnız olmadığını hissettirmek istiyoruz” dedi.

Bayramların, insanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının en üst seviyeye çıktığı günler olduğunu ifade ederek, “Bizi biz yapan milli ve manevi değerlerimize sahip çıktığımız ve hayatımızı sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü temeli üzerine inşa ettiğimiz sürece daha güzel günlere ulaşacağımıza yürekten inanıyorum. Hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum. Ramazan Bayramı'nın İslam alemi ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasının Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" diye konuştu.