Başkan Çimen, iftar sofralarına konuk oluyor

Başkan Çimen, iftar sofralarına konuk oluyor

Başkan Çimen, iftar sofralarına konuk oluyor

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Ramazan ayında vatandaşlara sürpriz ziyaretlerde bulunarak, iftar sofralarına konuk oluyor.

Başkan Çimen, eşi Gülsen Çimen, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şükriye Karabulut Orhan ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Münire Şeyhoğlu ile birlikte çat kapı bir vatandaşın evine konuk olarak iftar ediyor.

Planlanmış programlarının haricindeki günlerde iftara az bir zaman kala kapısından geçtiği eve konuk olan Başkan Çimen, iftar ziyaretlerinin kendileri için ayrı bir mutluluk kaynağı olduğunu kaydetti.

Karaer Mahallesi'nde ikamet eden Gülizar ve İsmail Sakarya'nın evine konuk olan Başkan Çimen, "Vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi çok önemsiyoruz. Mübarek Ramazan ayında da onların sofralarına konuk olmak istedik. Bundan sonrada fırsat buldukça çat kapı ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul etsin. Hepimizi sağlık sıhhat içinde mübarek Ramazan Bayramı’na ulaştırmayı nasip etsin" dedi.

Sakarya ailesi de Başkan Çimen'in ziyaretinden ötürü mutlu olduklarını belirterek, Çimen ve beraberindekilere teşekkür ettiler.