BAŞKAN ÇİMEN'DEN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN ÇİMEN'DEN YENİ YIL MESAJI

Başkan Çimen, yeni yılın sağlık, mutluluk, huzur ve bereket getirmesini dileyerek, "2022 yılının, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı bir yıl olmasını, dostluğa, barışa, huzura, berekete ve sağlığa vesile olmasını diliyorum" dedi

2021 yılı boyunca bir yandan 2020 yılından beri tüm dünyada etkisini gösteren Covid-19 ile mücadele ettiklerini, bir yandan da Gümüşhane için önemli icraatlara imza attıklarını kaydeden Başkan Çimen, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Her yeni yıl, umut dolu yarınlara, yeni hedeflere, müreffeh yarınlara ulaşılmamız için bizlere taze başlangıçlar ve yepyeni fırsatlar sunmaktadır. 2020 ve 2021 yılında hem ülkemiz hem de dünya için sıkıntılı süreçleri yaşadığımız yıllar oldu. 2022 yılında milletimizden aldığımız güç ve ilhamla Ülkemizin ve bizlerin daha büyük hedeflere ulaşacağımızdan şüphemiz yok. Milletimize en iyi şekilde hizmet etmek için yola çıktık ve Allah'ın izni ve milletimizin desteğiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Acısıyla tatlısıyla 2021 yılını geride bıraktık. 2022 yılının hemşerilerimize, milletimize sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hemşerilerime ve milletimize, sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yıl diliyorum.”